What's new

Joga pod obrazy s Michalou Miharu už tuto sobotu 25.11. v 10:30

Tuto sobotu nahradí lektorku Terezku Michala Miharu s ochutnávkou kundalíny jógy, poprvé pod obrazy. Nezáleží, zda s jógou začínáte či máte pokročilé zkušenosti. Každý úkon má své minimum či alternativu, kterou zvládne každý. Vy sami rozhodnete o tom, kam chcete své tělo pustit, sami se rozhodnete, zda cvičení pojmete dynamicky či relaxačně. Posílíme tělo, vyčistíme mysl, upevníme nervy...

KONCERT KATARZIE V KOTELNĚ

Více na
www.libcickekrizovatky.cz

GWÉNAËL MORICE. ROZBAL OBAL.

Výstavu Rozbal obal jsme přestěhovali z Kotelny do Uhelného mlýna. Je k vidění každé pondělí, středu a pátek od 10 do 16 hodin. O Svátcích máme zavřeno. Kontaktujte nás před návštěvou na tel. 776 110 734.

Kotelna gala Opening

Slavnostní otevření KOTELNY je ve čtvrtek 26. října 2017, 17 hodin. Vedle ikonického industriálního klenotu Uhelného mlýna, nedaleko Prahy v Libčicích nad Vltavou, se otevírá originální multifunkční budova KOTELNA. Zasloužil se o to zejména architekt Patrik Hoffman, který souostroví bývalých industriálních staveb z autentické cihlové výstavby citlivou rekonstrukcí postupně vrací zpátky do života. Konverze Uhelného Mlýna byla v roce 2013 oceněna hlavní cenou Grand Prix architektů.

BMW i3 ZKUŠEBNÍ JÍZDY

Na zkušební jízdy novým elektromobilem BMW i3, koncipovaným pro městského člověka si můžete přijít v pátek 27. října mezi 14.-17. hodinou. Elektromobil i s obslužným personálem na vás bude čekat ve vstupním předpolí u Kotelny. Těšíme se na vás!

GWÉNAËL MORICE. ROZBAL OBAL.

Výstava, která se koná u příležitosti inaugurace KOTELNY, ještě nedávno zchátralé industriální ruiny, jejíž návrat do života si jen málokdo dokázal představit je koncipovaná jako velká site specific instalace. Stále jsou mezi námi ti, jejichž oči vidí potenciál budoucího ve věcech odhozených, chátrajících, určených k zániku a kteří jsou schopni jim vdechnout nový život, jako třeba architekt rekonstrukce Patrik Hoffman nebo výtvarník Gwénaël Morice, který zase vytváří nové hravé světy z potravinových plastových odpadků.

PREZENTACE KOTELNY NA DESIGNBLOKU 2017

Uhelný mlýn uvede v Superstudiu na Designbloku velkoformátové umělecké fotografie cyklu s pracovním názvem Vykopávky. Cyklus je pouze jednou z částí velkého časosběrného dokumentu mapujícího proces, kdy se pod rukama architekta a stavitelů, do zašlé krásky v ruinách KOTELNY opět vrátil život. Cyklus nafotilo Boys Play Nice, držitel Czech Grand Design za fotografii z roku 2015. Přijďte se na nás podívat do galerie PG.07.

OTEVÍRACÍ DOBA KOTELNY A UHELNÉHO MLÝNA V DOBĚ KONÁNÍ DESIGNBLOKU 17‘

Během Designbloku 17 ve dnech 27.–30. 10. otevřena denně 9-17 hodin. Po ukončení Designbloku je otevírací doba pondělí, středa a pátek 9-16 hodin. V pátek 3. 11. máme z technických důvodů zavřeno. Před plánovanou návštěvou nebo pro jiné termíny nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.