Umění

Nabízíme atraktivní prostory k pronájmu, ale i kulturní program a výstavy. Zajímá nás umění, design a řemeslo. Podporujeme trvalou udržitelnost.
ARTO.TO galerie současného umění

ARTO.TO galerie současného umění

Zajímáte se o výtvarné umění? Tak jste na správné adrese! Do neděle 29 ledna pořádáme výstavu Dům sester Válových - Jitka a Květa. Galerie je veřejnosti přístupná pouze po předchozí e-mailové rezervaci nebo po zakoupení časové vstupenky přes síť GoOut.cz, a to v době od středy do neděle od 14 do 18 hodin. Neohlášeným návštěvníkům nemůžeme v současné době zaručit přístup po celou otevírací dobu. Rezervovat návštěvu můžete snadno přes odkaz "vstupenky na výstavu" na našich stránkách. Pro jiný termín návštěvy je třeba zaslat objednávku na arto@arto.to

Umění nejen pro znalce

Arto.to galerie v Uhelném mlýně je spolehlivě inspirativní prostor, místo pro všechny, kdo rádi objevují, místo pro umění a řemeslo.

Galerie působí  v Uhelném mlýně od roku 2016. Na 150m2 jsou ročně k vidění až tři výstavy s bohatým doprovodným programem.

Umění má vliv na formování lidského myšlení, je to komunikační kanál a zároveň zrcadlo doby. Dnes, kdy dochází ke komplexní proměně původně platných  paradigmat, závislých na širších globálních vztazích, obstojí především ten, kdo se dokáže rychle rozhodovat, efektivně adaptovat a kdo vědomě žije v sounáležitosti s vnějším prostředím, jehož je součástí.

Schopnost umění znejistit třeba jen na chvíli naše navyklé způsoby vnímání, dotknout se emoce a intuice, hraje v tomto procesu důležitou roli. A proto tu, na českém venkově, jsme a těšíme se na Vaši přízeň.

 

Navštivte arto.to