Umění

Nabízíme atraktivní prostory k pronájmu, ale i kulturní program a výstavy. Zajímá nás umění, design a řemeslo. Podporujeme trvalou udržitelnost.
ARTO.TO galerie současného umění

ARTO.TO galerie současného umění

Zajímáte se o výtvarné umění? Tak jste na správné adrese! Od 19. února do 28. května zveme na výstavu česko-slovenské malířky Hany Garové "Show me the Body". Pozor! Galerie funguje v rezervačním systému a veřejnosti je přístupná až po zakoupení časové vstupenky v síti GoOut.cz, a to v době od středy do neděle od 14 do 18 hodin. Pro jiný termín a skupinové návštěvy je třeba zaslat objednávku na arto@arto.to. Neohlášeným návštěvníkům nemůžeme zaručit přístup po celou otevírací dobu. Rezervovat návštěvu můžete snadno přes odkaz "vstupenky na výstavu" na našich stránkách.

Umění nejen pro znalce

Arto.to galerie v Uhelném mlýně je spolehlivě inspirativní prostor, místo pro všechny, kdo rádi objevují, místo pro umění a řemeslo.

Galerie působí  v Uhelném mlýně od roku 2016. Na 150m2 jsou ročně k vidění tři výstavy s doprovodným programem.

Umění má vliv na formování lidského myšlení.  Je komunikační kanál a zároveň zrcadlo doby. Naše společnost je závislá na širších globálních vztazích a procházím rychlou proměnou původně platných paradigmat. Víc než kdy jindy je proto třeba respektovat vnější prostředí, jehož jsme součástí a které utváříme.

Schopnost umění znejistit třeba jen na chvíli naše navyklé způsoby vnímání, dotknout se emoce a intuice, hraje v tomto procesu důležitou roli. A proto tu v oživlém brownfieldu jsme a těšíme se na Vaši přízeň.

 

Navštivte arto.to