Umění

Nabízíme atraktivní prostory k pronájmu, ale i kulturní program a výstavy. Zajímá nás umění, design a řemeslo. Podporujeme trvalou udržitelnost.
ARTO.TO galerie současného umění

ARTO.TO galerie současného umění

Zajímáte se o výtvarné umění? Tak jste na správné adrese! Po celé léto, až do 28. srpna pořádáme výstavu vlámského fotografa Dana Zollmanna Minjan. Vstupenky na výstavu je nutné objednat předem na goout.cz, najdete též v odkaze "vstupenky" na našich stránkách. Pro jiný termín návštěvy nás kontaktujte e-mailem.

Umění nejen pro znalce

Arto.to galerie v Uhelném mlýně je spolehlivě inspirativní prostor, místo pro všechny, kdo rádi objevují, místo pro umění a řemeslo.

Galerie působí  v Uhelném mlýně od roku 2016. Na 150m2 je ročně k vidění několik výstavy s bohatým doprovodným programem.

Umění má vliv na formování lidského myšlení, je to komunikační kanál a zároveň zrcadlo doby. Dnes, kdy dochází ke komplexní proměně původně platných  paradigmat, závislých na širších univerzálních celcích, obstojí především ten, kdo se dokáže rychle rozhodovat a efektivně adaptovat.

Schopnost umění znejistit třeba jen na chvíli naše navyklé způsoby vnímání, dotknout se emoce a intuice, hraje v tomto procesu důležitou roli. A proto tu jsme.

 

Navštivte arto.to