FAQ

Kdy je otevřeno?

Sledujte náš kalendář, aktuality nebo FB, kde se dozvíte o nejbližších akcích pro veřejnost. Skupinové a školní návštěvy objednávejte e-mailem na arto@arto.to Návštěvy bez předem zakoupené vstupenky nebo ohlášení nejsou možné. Program kina, přednášek a divadla sdílíme na sociálních sítích.

Kde najdu přehled aktuálních výstav?

Aktuální výstavy najdete na www.arto.to nebo na FB Uhelný mlýn a FB arto.to.

Prohlídky a návštěvy areálu

Komentované prohlídky běží pouze ve vypsaných termínech. Skupinové návštěvy se objednávají předem na um@uhelnymlyn.cz. Potvrdíme Vám termín a čas návštěvy. Objekt není volně přístupný a návštěvy bez ohlášení nejsou možné. Vstupné 150 Kč na osobu. Minimální počet pro jednu skupinovou návštěvu je 5 osob.

Kde mohu zakoupit vstupenky do arto.to galerie nebo na architektonické prohlídky?

Pouze v online předprodeji na GoOut. V jiných, než vypsaných termínech si je můžete objednat na arto@arto.to

Hygiena v období pandemie

Naše prostory pravidelně větráme, Uhelný mlýn se čistí ozonovačem a ve všech prostorách máme dávkovače dezinfekce. Návštěvníky žádáme o dodržování všech platných hygienických doporučení, jako jsou ochrany úst a nosu, rozestupy a včeobecně o vzájemnou toleranci.

Dostanu se na výstavu bez předem zakoupené vstupenky?

Ne. Online předprodej nám pomáhá regulovat návštěvnost, která je nepravidelná. V době pandemie také dodržovat nastavené hygienické podmínky. Děkujeme, že podmínky respektujete a těšíme se z Vaší přízně!